facebook

Wstydu nie ma

Wstydu nie ma, a po ostatnim występie Husara w Białymstoku, to ważne. Niestety, nie ma też punktów i to też dosyć ważne. Husar – zero, Rudnia – dwa.

Kolejny mecz bez Łukasza Pawluczuka – tym razem przed graniem powstrzymał go lekki uraz. Dlatego nie musieli powstrzymywać go obrońcy z Zabłudowa. I brak naszego najlepszego napastnika był widoczny. O ile Husar umiejętnie się bronił, o tyle atakował sporadycznie i niegroźnie.

Rudnia też wielkiego futbolu nie pokazała. Do Nurca przyjechał lider z dziesięciopunktową przewagą nad resztą stawki. Lider, który jesienią rozbił naszą drużynę 9-1. Lider, który był niekwestionowanym faworytem. Przy odrobinie szczęścia – lider, którego udałoby się zatrzymać. Choć Rudnia nie grała dobrze, grała konsekwentnie. Meczy wygrała dzięki dwóm stałym fragmentom gry. Rzut rożny w 60 minucie na bramkę strzałem głową zamienił najwyższy na boisku środkowy obrońca drużyny gości. Dziewięćdziesiąta minuta to rzut wolny z bocznej strefy boiska. Dośrodkowanie, spryt zawodnika Rudni i wynik ustalony.

Źle nie było, ale mogło być lepiej. Husar zagrał ambitnie, Husar walczył, ale z przodu zawsze czegoś brakowało. Albo kogoś. Bardzo dobrze spisał się nasz bramkarz Adrian Kościuk. Przy straconych golach nie miał szans. Przy innych okazjach zachowywał się bardzo pewnie. Dobrze zagrała też linia obrony, które na niewiele pozwoliła napastnikom gości.

Nie pozostaje nic innego jak pierwszych punktów szukać w Ciechanowcu. Ten mecz już w najbliższy piątek o 16:00.

Skład: Adrian Kościuk – Rafał Zalewski (Szymon Przanowski), Kamil Grzyb, Kamil Miler, Damian Wielogórski, Mateusz Wielogórski (Adrian Dmitruk), Paweł Grzyb, Piotr Grzyb (Krzysztof Jezierski), Piotr Tararuj (Mariusz Zalewski), Daniel Nikiforuk, Kamil Wawrzyniak

Autor: KJ | Dodano: 2015-03-31 13:25:44