facebook
Terminarz
Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: podlaska I

Kolejka 1: 15-16 sierpnia

  • KS II Michałowo - Promień Mońki 1-1
  • Bocian Boćki - COKiS Ciechanowiec 5-1
  • Pionier - Gryf Gródek
  • Pasja Kleosin - Hetman Białystok 2-4
  • Orlęta Czyżew - Husar Nurzec 1-2
  • Tur II Bielsk Podlaski - Kolejarz Czeremcha 1-0
  • Krypnianka Krypno - Korona Dobrzyniewo Duże



Kolejka 2: 22-23 sierpnia

  • Promień Mońki - Korona Dobrzyniewo Duże 2-0
  • Kolejarz Czeremcha - Krypnianka Krypno 3-0
  • Husar Nurzec - Tur II Bielsk Podlaski 3-0
  • Hetman Białystok - Orlęta Czyżew 2-0
  • Gryf Gródek - Pasja Kleosin 3-1
  • COKiS Ciechanowiec - Pionier Brańsk
  • KS II Michałowo - Bocian Boćki



Kolejka 3: 29-30 sierpnia

  • Bocian Boćki - Promień Mońki 0-1
  • Pionier Brańsk - KS II Michałowo
  • Pasja Kleosin - COKiS Ciechanowiec 3-0
  • Orlęta Czyżew - Gryf Gródek 5-1
  • Tur II Bielsk Podlaski - Hetman Białystok 0-0
  • Krypnianka Krypno - Husar Nurzec 2-2
  • Korona Dobrzyniewo Duże - Kolejarz Czeremcha 1-1



Kolejka 4: 5-6 września

  • Promień Mońki - Kolejarz Czeremcha 3-1
  • Husar Nurzec - Korona Dobrzyniewo Duże 1-1
  • Hetman Białystok - Krypnianka Krypno 2-1
  • Gryf Gródek - Tur II Bielsk Podlaski1-3
  • COKiS Ciechanowiec - Orlęta Czyżew 1-2
  • KS II Michałowo - Pasja Kleosin 1-1
  • Bocian Boćki - --



Kolejka 5: 12-13 września

  • Pasja Kleosin - Bocian Boćki 1-1
  • Orlęta Czyżew - KS II Michałowo 0-1
  • Tur II Bielsk Podlaski - COKiS Ciechanowiec 3-0
  • Krypnianka Krypno - Gryf Gródek 2-0
  • Korona Dobrzyniewo Duże - Hetman Białystok 1-4
  • Kolejarz Czeremcha - Husar Nurzec 4-3
  • Promień Mońki - pauza



Kolejka 6: 19-20 września

  • Promień Mońki - Husar Nurzec 3-0
  • Hetman Białystok - Kolejarz Czeremcha 1-1
  • Gryf Gródek - Korona Dobrzyniewo Duże 2-0
  • COKiS Ciechanowiec - Krypnianka Krypno 0-3
  • KS II Michałowo - Tur II Bielsk Podlaski 1-2
  • Bocian Boćki - Orlęta Czyżew 1-3
  • Pasja Kleosin - pauza



Kolejka 7: 26-27 września

  • Pasja Kleosin - Promień Mońki 1-3
  • Orlęta Czyżew - pauza
  • Tur II Bielsk Podlaski - Bocian Boćki 2-0
  • Krypnianka Krypno - KS II Michałowo 4-0
  • Korona Dobrzyniewo Duże - COKiS Ciechanowiec 4-1
  • Kolejarz Czeremcha - Gryf Gródek 1-0
  • Husar Nurzec - Hetman Białystok 2-1



Kolejka 8: 3-4 października

  • Promień Mońki - Hetman Białystok 2-2
  • Gryf Gródek - Husar Nurzec 0-3
  • COKiS Ciechanowiec - Kolejarz Czeremcha 1-3
  • KS II Michałowo - Korona Dobrzyniewo Duże 0-1
  • Bocian Boćki - Krypnianka Krypno 0-2
  • Tur II Bielsk Podlaski - pauza
  • Pasja Kleosin - Orlęta Czyżew 2-3



Kolejka 9: 10-11 października

  • Orlęta Czyżew - Promień Mońki 1-0
  • Tur II Bielsk Podlaski - Pasja Kleosin 3-0
  • Korona Dobrzyniewo Duże - Bocian Boćki 5-1
  • Kolejarz Czeremcha - KS II Michałowo 1-0
  • Husar Nurzec - COKiS Ciechanowiec 6-0
  • Hetman Białystok - Gryf Gródek 2-0



Kolejka 10: 17-18 października

  • Promień Mońki - Gryf Gródek 6-2
  • COKiS Ciechanowiec - Hetman Białystok 0-3
  • KS II Michałowo - Husar Nurzec 3-1
  • Bocian Boćki - Kolejarz Czeremcha 2-4
  • Pasja Kleosin - Krypnianka Krypno 3-3
  • Orlęta Czyżew - Tur II Bielsk Podlaski 0-3



Kolejka 11: 24-25 października

  • Tur II Bielsk Podlaski - Promień Mońki 3-1
  • Krypnianka Krypno - Orlęta Czyżew 2-4
  • Korona Dobrzyniewo Duże - Pasja Kleosin 5-1
  • Kolejarz Czeremcha - Pauza
  • Husar Nurzec - Bocian Boćki 1-1
  • Hetman Białystok - KS II Michałowo 3-2
  • Gryf Gródek - COKiS Ciechanowiec 3-1



Kolejka 12: 31 października

  • Promień Mońki - COKiS Ciechanowiec 5-2
  • KS II Michałowo - Gryf Gródek 3-0
  • Bocian Boćki - Hetman Białystok 0-1
  • Husar Nurzec Pauza
  • Pasja Kleosin - Kolejarz Czeremcha 1-6
  • Orlęta Czyżew - Korona Dobrzyniewo Duże 0-0
  • Tur II Bielsk Podlaski - Krypnianka Krypno 2-4



Kolejka 13: 7-8 listopada

  • Krypnianka Krypno - Promień Mońki 2-2
  • Korona Dobrzyniewo Duże - Tur II Bielsk Podlaski 1-2
  • Kolejarz Czeremcha - Orlęta Czyżew 0-1
  • Husar Nurzec - Pasja Kleosin 5-2
  • Hetman Białystok Pauza
  • Gryf Gródek - Bocian Boćki 3-0
  • COKiS Ciechanowiec - KS II Michałowo 0-4



Kolejka 14

  • Promień Mońki - KS II Michałowo 4-0
  • COKiS Ciechanowiec - Bocian Boćki 1-2
  • Gryf Gródek Pauza
  • Hetman Białystok - Pasja Kleosin 1-0
  • Husar Nurzec - Orlęta Czyżew 0-1
  • Kolejarz Czeremcha - Tur II Bielsk Podlaski 1-1
  • Korona Dobrzyniewo Duże - Krypnianka Krypno 2-2



Kolejka 15

  • Korona Dobrzyniewo Duże - Promień Mońki 1-3
  • Krypnianka Krypno - Kolejarz Czeremcha 1-2
  • Tur II Bielsk Podlaski - Husar Nurzec 2-0
  • Orlęta Czyżew - Hetman Białystok 0-2
  • Pasja Kleosin - Gryf Gródek 0-0
  • Pionier Brańsk Pauza
  • Bocian Boćki - KS II Michałowo 0-2



Kolejka 16

  • Promień Mońki - Bocian Boćki
  • KS II Michałowo - Pionier Brańsk
  • COKiS Ciechanowiec - Pasja Kleosin
  • Gryf Gródek - Orlęta Czyżew
  • Hetman Białystok - Tur II Bielsk Podlaski
  • Husar Nurzec - Krypnianka Krypno
  • Kolejarz Czeremcha - Korona Dobrzyniewo Duże



Kolejka 17

  • Kolejarz Czeremcha - Promień Mońki
  • Korona Dobrzyniewo Duże - Husar Nurzec
  • Krypnianka Krypno - Hetman Białystok
  • Tur II Bielsk Podlaski - Gryf Gródek
  • Orlęta Czyżew - COKiS Ciechanowiec
  • Pasja Kleosin - KS II Michałowo
  • Pionier Brańsk - Bocian Boćki



Kolejka 18

  • Promień Mońki - Pionier Brańsk
  • Bocian Boćki - Pasja Kleosin
  • KS II Michałowo - Orlęta Czyżew
  • COKiS Ciechanowiec - Tur II Bielsk Podlaski
  • Gryf Gródek - Krypnianka Krypno
  • Hetman Białystok - Korona Dobrzyniewo Duże
  • Husar Nurzec - Kolejarz Czeremcha



Kolejka 19

  • Husar Nurzec - Promień Mońki
  • Kolejarz Czeremcha - Hetman Białystok
  • Korona Dobrzyniewo Duże - Gryf Gródek
  • Krypnianka Krypno - COKiS Ciechanowiec
  • Tur II Bielsk Podlaski - KS II Michałowo
  • Orlęta Czyżew - Bocian Boćki
  • Pasja Kleosin - Pionier Brańsk



Kolejka 20

  • Promień Mońki - Pasja Kleosin
  • Pionier Brańsk - Orlęta Czyżew
  • Bocian Boćki - Tur II Bielsk Podlaski
  • KS II Michałowo - Krypnianka Krypno
  • COKiS Ciechanowiec - Korona Dobrzyniewo Duże
  • Gryf Gródek - Kolejarz Czeremcha
  • Hetman Białystok - Husar Nurzec



Kolejka 21

  • Hetman Białystok - Promień Mońki
  • Husar Nurzec - Gryf Gródek
  • Kolejarz Czeremcha - COKiS Ciechanowiec
  • Korona Dobrzyniewo Duże - KS II Michałowo
  • Krypnianka Krypno - Bocian Boćki
  • Tur II Bielsk Podlaski - Pionier Brańsk
  • Orlęta Czyżew - Pasja Kleosin



Kolejka 22

  • Promień Mońki - Orlęta Czyżew
  • Pasja Kleosin - Tur II Bielsk Podlaski
  • Pionier Brańsk - Krypnianka Krypno
  • Bocian Boćki - Korona Dobrzyniewo Duże
  • KS II Michałowo - Kolejarz Czeremcha
  • COKiS Ciechanowiec - Husar Nurzec
  • Gryf Gródek - Hetman Białystok



Kolejka 23

  • Gryf Gródek - Promień Mońki
  • Hetman Białystok - COKiS Ciechanowiec
  • Husar Nurzec - KS II Michałowo
  • Kolejarz Czeremcha - Bocian Boćki
  • Korona Dobrzyniewo Duże - Pionier Brańsk
  • Krypnianka Krypno - Pasja Kleosin
  • Tur II Bielsk Podlaski - Orlęta Czyżew



Kolejka 24

  • Promień Mońki - Tur II Bielsk Podlaski
  • Orlęta Czyżew - Krypnianka Krypno
  • Pasja Kleosin - Korona Dobrzyniewo Duże
  • Pionier Brańsk - Kolejarz Czeremcha
  • Bocian Boćki - Husar Nurzec
  • KS II Michałowo - Hetman Białystok
  • COKiS Ciechanowiec - Gryf Gródek



Kolejka 25

  • COKiS Ciechanowiec - Promień Mońki
  • Gryf Gródek - KS II Michałowo
  • Hetman Białystok - Bocian Boćki
  • Husar Nurzec - Pionier Brańsk
  • Kolejarz Czeremcha - Pasja Kleosin
  • Korona Dobrzyniewo Duże - Orlęta Czyżew
  • Krypnianka Krypno - Tur II Bielsk Podlaski



Kolejka 26

  • Promień Mońki - Krypnianka Krypno
  • Tur II Bielsk Podlaski - Korona Dobrzyniewo Duże
  • Orlęta Czyżew - Kolejarz Czeremcha
  • Pasja Kleosin - Husar Nurzec
  • Pionier Brańsk - Hetman Białystok
  • Bocian Boćki - Gryf Gródek
  • KS II Michałowo - COKiS Ciechanowiec


Najbliższe spotkanie
Husar Nurzec Krypnianka Krypno

Data: 17.04.2016
Miejsce: Nurzec Stacja
Godzina: 14:00
Kolejka: 16
Ostatnie spotkanie
Tur II Bielsk Podlaski Husar Nurzec
2 0